1000radoscii3smutki

różne

Versatile Blogger Award, czyli 7 faktów o mnie

Długo zbierałam się by napisać tego posta. Brak mi weny, chęci i wszystkiego...ale co ja będę marudzić, wystarczy, że Junior z Seniorem muszą to znosić.

Zostałam zmobilizowana przez Natalię, autorkę bloga http://odmienicsiebie.blogspot.com by opisać coś więcej o sobie a tym samym odświeżyć bloga:) Dziękuję Ci Natalio za odwiedziny, nominację i oczywiście życzę dalszych sukcesów;)

Zasady zabawy :
- należy nominować 15 blogów do wyróżnienia,
- poinformować wybranych przez siebie blogerów o wyróżnieniu,
- przedstawić o sobie 7 faktów,
- podziękować blogerowi, który Cię nominował u niego na blogu,
- zawiesić nagrodę na swoim blogu

Cóż ciężko jest pisać tak po prostu o sobie i to jeszcze coś takiego, żeby zainteresować a zarazem podać nowe informacje. A niech stracę, może kogoś zaskoczę;) Zaczynamy:

1. Jestem nieobliczalnym molem książkowym. Uwielbiam czytać książki i po prostu je pochłaniam. Gdy tylko trafi mi się jakiś egzemplarz czytam aż skończę , w przerwie między smażeniem kotleta, w czasie gdy woda w czajniku się gotuje, podczas reklamy tv mojego serialu, w wc i do upadłego w nocy...tzn aż dojdę do ostatniej strony. Ale nie czytam dwa razy tych samych książek i nie kupuje ich, uważam, że to strata pieniędzy dlatego jestem bardzo częstym gościem biblioteki;)

2. Całym moim światem są dwaj panowie. Syn 4 letni i mąż ten sam od 10 lat ( właśnie za parę dni będzie rocznica). Junior to moje oczko w głowie, wyczekane, wymarzone i rozpieszczone. Niestety jestem nadopiekuńczą matką, wszyscy mi to mówią ale czuję, że łącza mnie z synem bardzo mocne więzy. Oboje nie możemy bez siebie żyć i niestety oboje też zwykle cierpimy. Ja tęsknie i przeżywam gdy go nie mam obok siebie a on tęskni i nie bardzo wie jak sobie poradzić bez mamy. No cóż wiem, że to źle...ale każdy robi jakieś błędy.

3. W czasach licealnych należałam do Ochotniczych Straży Pożarnych z czego byłam bardzo dumna. Czasem dostawałam do ubrania mundur , który zawsze mnie ekscytował. Niestety nie pozwolili mi go zachować:(

4. Od dziecka marzyłam by zostać piosenkarką lub nauczycielką. Pisanie po tablicy jakoś zawsze korciło. Na studiach matematycznych ( tak, matematycznych) odbywały się praktyki w szkole przeżyłam wtedy taki stres ( zwłaszcza przy gimnazjalistach) , że zabrakło mi woli walki i marzenia runęły jak bańka mydlana, być może nie było do końca tym o czym marzyłam. Piosenkarką zostałam dla mojego syna, nie ma wieczoru bez wiązanki kołysanek na dobranoc. Widowni mi więcej nie potrzeba.

5. Uwielbiam słodycze ( to chyba każdy wie) ale najbardziej czekoladę, mleczną. Przy niej się rozpływam i zrobię wszystko by ją zdobyć:)

6. Nie znoszę czekania, stania w miejscu i spóźniania się. Każdy kto mnie zna wie, że zawsze przychodzę przed czasem i wściekam się gdy się spóźnia. Szanuję swój  i znajomych czas , tego oczekuję również od innych.

7. Od kilku lat  interesuję się FAS ( Płodowym Zespołem Alkoholowym) . FAS był tematem mojej pracy dyplomowej, to od tego wszystko się zaczęło.Czytam, pochłaniam wiedzę i staram się zrozumieć dlaczego kobieta pije będąc w ciąży a zarazem tak bardzo krzywdzi swoje dziecko.

 

http://3.bp.blogspot.com/-Ros9kxACR24/VBcVGIox0dI/AAAAAAAACeA/u5JEtKOkX0s/s1600/7%2Brzeczy%2Bo%2Bsobie%2Bi%2B10%2Bblogow%2Bnominowac.png

Do zabawy nominuję:

http://pat-dream.blogspot.com/

http://martyna-odchudzanie.bloog.pl/

http://6weideraija.blogspot.co.uk/

http://littlelychee.blogspot.com/

http://wiara-walka-wygrana.dbamofigure.pl/

http://tluszczunadchodze.blogspot.com/

http://marmoladaczekolada.blogspot.com/

http://projekt-matka-polka.blogspot.co.uk/

http://odzywianiedlazdrowia.blogspot.com/

http://jojowaniejestpasse.com/

http://neszamka.blogspot.co.uk/

http://slodkiezapomnienie.blogspot.com/

http://ciastkozercy.pl

http://mientablog.com

http://bettycook.pl/

Wybaczcie jeśli dla kogoś z Was to jakiś kłopot.

Zapraszam do zabawy:)